Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aukce-nové přírůstky

5. 6. 2010

Aukce ve městečku Inspar

 

4.6

Dne 4.6. jsme se dozvěděli, že se bude konat aukce koní ve městečku Inspar. Inspar, to mi něco připomíná... pomyslela jsem si a pak jsem si vzpomněla! Tam jsme byli připouštět naší Magic Love tím krásným hřebcem! Ve skrytu duše jsem doufala, že i on bude na prodej a to mě asi donutilo se na aukci vydat.

 

5.6.

Tak jsme se brzo ráno sbalili (protože Inspar je docela daleko) vzali jsme s sebou přívěs pro dva koníky a mohli jsme vyjet. Cesta utekla docela dobře a když jsme o půl 10 zastavili před stájí, kde se měla aukce konat pomyslela jsem si To jsme to ale krásně stihli!  Zatím jsme se šli podívat ke koníkům do boxů protože samotná aukce měla začít až v 10 hodin. Záměrně jsem mezi boxy chodila rychle, protože jsem doufala, že v jednom uvidím toho krásného hřebce od Magic Love. Ale nikde jsem ho nenašla. Už jsem ani neměla chuť zůstat, protože jsem si sem jela pro něj, ale ostatní mě přemluvili, že když už jsme tady, přece teď neodjedeme.

Aukce začala o 5 minut později, takže jsme akorát stihli začátek. V obdelníkové ohradě s pískem jako povrch se proháněl vždy nějaký kůň a člověk, který ho předváděl. Bylo tam spoustu koní, kteří byli krásní, ale já pořád doufala v to, že jsem třeba jeho box jen přešla. Po hodině už mi začalo lést na nervy, jak hlasatel pořád řve do mikrofonu vyvolávací cenu a pak čísla lidí, kteří dali víc. Začala jsem si v rokou převalovat naše číslo: 42. Zrovna jsem si chtěla jít pro pití, když hlasatel zařval: "A máme tu fríského hřebce Count Mysteryho!" víc užjsem neslyšela, protože v opojení krásy hřebce vcházejícího do předváděcí ohrady jsem nebyla schopná vůbec ničeho! Ladně si to klusal kolem dokola a já věděla že je to on!!! Musel být!!!!

 

Obrazek

 

 

 

V tom hlasatel vyřkl vyvolávací cenu, bylo to mnohem víc, než s čím jsem tak počítala, ale já ho prostě musela mýt! Dá někdo víc? zeptal se hlasatel. Člověk držící číslo 25 ho zvedl. Na nic jsem nečekala a zvedla jsem ho i já. A máme tu číslo 42, dá někdo více než paní s číslem 42? zeptal se hlasatel a opět se zvedlo číslo 25. Já to slíbyla Magic Love, nemůžu jí zklamat!!! pomyslela jsem si a proto jsem opět zvedla číslo já. Bylo to opravdu moc peněz a asi i proto už zůstalo číslo 25 položené a hlasatel zařval: Takže Count Mystery připadá číslu 42! Blahopřeji! Okamžitě jsem se zvedla a šla za teď už svým hřebcem!

Poté co jsme vyřídili peníze, Mysteryho papíry a ještě něco jsem si konečně mohla odvést svého hřebce domů!!!

 

Obrazek

 

 

 

U přepravníku, když jsme Mysteryho nakládali nás oslovila žena, která se nás ptala, jestli by jsme nechtěli štěňátko dalmatina. Nemohla jsem odolat, takže si vezeme domů ještě navíc štěňátko jménem Baciami Ancora, ale už jsme se rozhodla, že jí budeme říkat Twix.

 

Obrazek

 

 ( Count Mystery se čte Kaunt Mystry a on je otcem naší Crazzy Love)

 

Konec

Venduš xD

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neuvěřitelné

(Candys, 22. 4. 2012 11:10)

Byla jsem napjatá jak to všechno dopadne.Jsi super.Fakt ti na těch stránkách záleží.Hlavně ať tě nenapadne je zrušit to by asi hromadu lidí mrzelo.

=D

(zuzka, 7. 1. 2011 15:53)

měla jsem při tom doslova husí kůži (v tom dobrém slovasmyslu)=D

Niky...

(Venduš-majtelka stáje, 29. 6. 2010 20:13)

Moc děkuji za pochvalu a první komentář od Vás-návštěvníků :o))

ůžasné

(Niky, 28. 6. 2010 19:11)

Ahoj je to super napínavý příběh

???

(Venduš-majtelka stáje, 5. 6. 2010 16:39)

Tak co jak se Vám nové přírůstky a příběh líbí???