Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Lidé u nás ve stáji

 

Tak konečně nám štěstí trochu přálo!  

 

 

 Viky

Obrazek

 

Viky je 20 let. Svého koníka nemá, ale je hlavní ošetřovatelkou Nagano, kterého by od nás chtěla koupit. Viky jezdí parkur a 

už spoustu závodů vyhrála. Ke koním se dostala už jako malá a proto je skvělá jezdkyně. U nás je její oblíbený kůň Argot (na fotkách). Ráda si občas zajezdí bez sedla. Viky zastane dosti práce. Dělá to hlavně kvůli tomu, že doufá, že ji pak prodáme Nagana. Slibuje sice, že by s ním zůstala u nás, ale ještě nevím. Brzo pojede parkur s naší Bobinou. (už je v Aktivitách--> JK Blanné)

 

 

                                                                                                                              

 

 Alex

 

p1010040.jpgAlexovi je 28 let. Přišel k nám ze stáje, kde neměl dobré tréninkové podmínky, které jsou pro něj nutné. On je totiž profesionální parkurový jezdec. Se svým koněm, kterého vlastní (WEST), jezdí teprve chvíly. Koupil ho nedávno. Jeho předchozí koník umřel na koliku z toho se Alex taky ještě pořádně nevzpamatoval. Skoro každý víkend je někde na závodech. Tady ve stáji nám ovšem pomáhá... Kydá, připravuje koním jídlo... Hodlá u nás zůstat na trvalo prý máme úžasnou krytou halu s pískem :o))

 

                                                                           

 

Klára

 

p1010055.jpgKláře je teprve 18 let. Bydlí kousek od naší stáje a chodí k nám každý den vypomáhat. Jen za ježdění, jí ta práce zřejmě baví. Myslí si, že až bude trochu starší, tak se k nám přestěhuje. Nic proti ní nemám. Za práci vzít umí a s koníky si rozumí... Už jsem jí nabídla práci ošetřovatelky, tak jsem zvědavá, co na to řekne.

Žádného koníka nevlastní, ale chtěla by si koupit Safiru.

 

 __________________________________________________________________________

 

Jaels (Džájls)

 

cimg0595.jpg

 

Jak už jsem psala, patří do Klubu středověkých rytířů. Jaelsovi, kterému nikdo neřekne jinak než Jae (Džáj) patří Chalky-Dyky. Jezdí spolu už docela dlouho. Ve znamení mají draka a jsou sehraná dvojka. Je mu kolem 30, nechce nám to říct a zatím k nám i s ostatními dojíždějí, ale asi se k nám brzo přestěhují. Jaels se nápadně motá kolem Kláry, tak uvidíme ;o)

 

___________________________________________________________________________

Pan Kinsley

 

cimg0593.jpg

Panu Kinsleymu je něco kolem padesátky. Vlasní koníka Bebe Bueno, pan Kinsley si jí koupil nedávno, co mu umřel jeho dlouholetý parťák Jack. Bebe původně nebyla vedená k rytířským turnajům, ale jelikož náš zkušený pan K. to s koníky umí (tuhle práci dělá přes 35 let) lehce Bebe zvládl. Je hodně jedlý. Sní toho vždycky nejvíc a nejraději má - světe div se - sladké....

 

______________________________________________________________________________

 

Taylor (Tejlor)

 

cimg0596.jpg

Taylor je komik celé té naší rytířské trojky. Jako jediný nemá koně. Né že by neměl peníze, ale nechce. Líbí se mu čelit útokům se země. Na fotce zrovna Odolává panu Kinsleymu. Myslím, že mu to velice jde. Není mu ještě ani 30. Začal už v dětství. Vždycky se mu líbila představa být rytířem. A proč komik? Jestli někomu chybí smysl pro humor, Taylor ním přímo překypuje! Ty jeho hlášky.... někdy se smějeme i hodinu v kuse.

______________________________________________________________________________

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mám

(mazel47, 27. 12. 2011 18:16)

Ahoj, toho rytíře s palcátem mám taky. Nechceš být SR ( Jen to píšu, nemusíš přijmout a taky nejsem jako ostatní, nepotřebuju, aby ses na mojje stránky dívala 3x týdně. Mně stačí, když se tam občas mrkneš) Moje stránky
http://www.ranch-tiche-udoli.estranky.cz
Jo a pokud chceš, tak si tě nikam psát na stránky nebudu ( pokud chceš můžu, ale já to nedělám)

Možná si tě zapíšu na papírek, který si někde složím, abych nezapomněla adresu.
Určo se ozvi- mail
c-j-f-v-s@seznam.cz
Tak ahoj

:PP

(VaJa (www.ranchwet.blog.cz), 17. 5. 2011 19:49)

ti rytíři jsou velmi pozoruhodní!

j

(Kacaba99, 17. 5. 2011 13:08)

Jo dobrý!

Wooow

(Křeček, 14. 5. 2011 19:47)

Jsou moc hezcí...........